PĒDU KOPŠANAS SKRUBIS

Ja acis ir dvēseles spogulis, tad kāju pēdas ir ķermeņa spogulis. Apskatot pēdiņas, tajās var ieraudzīt ar veselību saistītas problēmas. Jāprot tikai tās saskatīt un atpazīt.

Kāpēc izvēlēties pēdu masāžu ar skrubi?

Ja acis ir dvēseles spogulis, tad kāju pēdas ir ķermeņa spogulis. Apskatot pēdiņas, tajās var ieraudzīt ar veselību saistītas problēmas. Jāprot tikai tās saskatīt un atpazīt.

Mūsu pēdas ir ikdienu tiek pamatīgi nodarbinātas un tāpēc pēdu masāža nepieciešama visiem – gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tā vajadzīga veseliem cilvēkiem, lai uzturētu labu pašsajūtu, kā arī cilvēkiem dažādu slimību profilaksei un kopējā stāvokļa uzlabošanai slimošanas laikā. Viegli, saudzīga pēdu masāža ar skrubi, lieliski ļauj atbrīvoties no ziemas noguruma, sniedz mundrumu.
Mazliet informācijai par pēdu masāžu.

Tās pamatā ir uzskats, ka ķermenis ir sadalīts desmit gareniskās zonās. Ja tā vidusdaļā no kāju pirkstgaliem līdz galvai novelk iedomātu vertikālu līniju, tad piecas zonas atrodas pa labi no šīs līnijas un piecas – pa kreisi. Uz pēdām atrodas punkti – visu orgānu projekcijas, un iedarbojoties uz tiem, mēs mierīgi un efektīvi iedarbojamies uz visu organismu, labvēlīgi regulējam visas iekšējo orgānu funkcijas. Ķermeņa labo pusi pārstāv labās pēdas virsma, bet kreiso – kreisās pēdas virsma. Katrs no orgāniem atspoguļojas uz savas pēdas, piemēram, sirds – uz kreisās, bet aknas – uz labās pēdas. Tāpēc ir ļoti svarīgi līdzsvaroti izmasēt abas pēdas, tādejādi mazinot kopējo organismā uzkrāto kopējā stresa līmeni.
Masāžas laikā uzlabosies asins cirkulācija. normalizēsies asinsspiediens. 

Masāža rada dziļu atslābuma sajūtu, novērš miega traucējumus, atslābina muskuļus un remdē spriedzes radītās sāpes. Kā papildus bonuss masāžai ar skrubi ir tas, ka ēterisko eļļu ietekmē tiek iedarbināta gremošanas sistēma. Produktam pievienotais bišu vasks pēdas ādu pabaro un aizsargā no atkārtotas izžūšanas un saplaisājumiem.

Der zināt! Daži iemesli, kad rekomendēju veikt procedūru ar sildošā efekta Mail Mel pēdu skrubi: • augšējo elpceļu infekciju gadījumos- iesnas, klepus, kakla sāpes, šķaudīšana • depresijas un it īpaši pēcdzemdību depresijas mazināšanai• sēnīšu slimību profilaksei un saudzīgai ārstēšanai lietojot skrubi ilgstošā laika periodā- ierīvējiet kāju pēdas katru trešo dienu vismaz 1 reizi no rīta . Pricedūru atkārtojiet 1 līdz 3 mēnešus. Kad nedrīkst veikt pēdu intensīvu masāžu:
• Akūtas infekcijas slimības gadījumos- paaugstināta kopējā ķermeņa temperatūra virs 38 grādiem.
• Kāju vai pēdu gangrēna.
• Iekšējā asiņošana.
• Nediagnosticētas sāpes.
• Grūtniecības pirmais trimestris.

Ja arī Tu vēlies palutināt savas pēdiņas

Ja arī Tu vēlies palutināt savas pēdiņas, droši piesakies uz pēdiņu iemasēšanas seansu zvanot pa tālruni 29420849. Vienas masāžas seansa ilgums ar pēdu sildišo skrubi ~ 30 minūtes.